Jak se Vám u nás líbilo?

Napište nám prosím do knihy návštěv jak jste byli spokojeni s ubytováním a poskytnutými službami.Kolemjdoucí: Čebišová Datum vložení: 31. 10. 2022
Parta z stk

Děkujeme za Vaše milé přivítání a ještě milejší rozloučení. Ubytování u Vás bylo naprosto bez chyb. Degustace ve Vašem sklípku obohaceným výkladem pana Kříže byla moc zajímavá a atmosféra ve sklípku probíhala tak jak se patří. O jídlo nebyla v žádném případě nouze a víno teklo proudem. Určitě se k Vám vrátíme. 

Kolemjdoucí: Ubytovaný Datum vložení: 02. 06. 2021
Rozloučení se svobodou

Dobrý den, 

ještě jednou moc děkujeme za možnost zapít rozloučení svobody naší kamarádky zrovna u vás. Vše bylo naprosto perfektní!

Kolemjdoucí: Martin Uhlíř Datum vložení: 03. 08. 2020
Ubytování

Vinný sklep u Křížů vřele doporučuji všem kteří navštíví Vinné sklepy Šidleny. Majitelé jsou velice příjemní, přátelští a pohostiní lidé. Byli jsme ubytováni sice jen na jednu noc, ale určitě jsme byli maximálně spokojeni. Ubytování super a vínko mají skvělé a několik lahví jsme si odvezli samozdřejmě i domů. Rádi se vrátíme a ještě jednou děkujeme. Martin Uhlíř

Kolemjdoucí: Petra Jandová Datum vložení: 16. 10. 2019
Jedinecny vinny sklep U Krizu aneb cekani na múzu

Vsude dobre, doma a ve vinnem sklepe U Krizu nejlepe. Pod vlivem dobreho vina, krasneho okoli, lidi se srdcem na pravem miste a pratel okolo sebe.. Nezkusis, nevis..

Kolemjdoucí: Petra Jandová Datum vložení: 16. 10. 2019
Jedinecny vinny sklep U Krizu aneb cekani na múzu

Vsude dobre, doma a ve vinnem sklepe U Krizu nejlepe

Kolemjdoucí: Petra Jandová Datum vložení: 15. 10. 2019
Jedinecny vinny sklep U Krizu aneb cekani na múzu

Vsude dobre, doma a ve vinnem sklepe U Krizu nejlepe

Kolemjdoucí: Šeďovi Datum vložení: 22. 02. 2019
Víkend v Miloticích

Ubytování ve sklepě je příjemné. Prostředí čisté a stylové. Víno a občerstvení nám moc chutnalo. Takže super a rádi se zase vrátíme.

Kolemjdoucí: Petr Čožík Datum vložení: 22. 02. 2019
Návštěva sklepa

Vřele doporučuji. Moc příjemné prostředí, krásné okolí, výborná vína (jak bílá, tak červená). Prostě relax jak má být. Petr Čožík :)

Kolemjdoucí: Petra Zemanová Datum vložení: 22. 02. 2019
Spokojenost

Dobrý den pane Kříži,

ještě jednou bych Vám moc chtěla poděkovat, že jste si na nás udělal čas a hezky jste nám povykládal s vínkem o vínkuJ Bylo to skvělé! Hibernal jsem vzala ochutnat  kolegyním a všem velice chutnal J Kdyby bylo na podzim volno rádi bychom vás navštívili, ale termín bych ještě upřesnila. ..  

S pozdravem krásného dne

Petra Zemanová